0
0
Sepetim
Sepetiniz 0 Ürün Var
0 Ürün
0,00

Giriş Yap

Şifremi Unuttum
İnstagram İle Giriş

 

Üye Kayıt Formu

Üyelik Sözleşmesi Okudum Onaylıyorum
Kalite - Takviye Marketi | Besin Destek Ürünleri

Kalite

Kalite

West Nutrition – Sporcunun Güvenilir Dostu

West Nutrition sporcu gıdaları ürünlerimiz içeriklerinde kullanılan hammaddeler Avrupa ve Dünya standartlarında yüksek saflıkta olup sporcuların en iyiye ulaşabilmesi hedeflenerek temin edilmiştir. 
Titiz Ar-Ge çalışmaları ve tecrübe ile elde edilen özel formülasyonlar sonrasında İzmir’de bulunan üretim tesisinde ISO22000:2005 ve GMP kalite prosedürlerine uygun olarak üretilen ürünler siz değerli sporcuların en iyiye ulaşmaları hedeflenerek piyasaya arz edilmektedir. 


Üretimin her aşamasında özenli bir üretim prosesini gözettiğimiz West Nutrition sporcu gıdaları hammaddeden son ürüne ve sporculara ulaşana kadar ürün kalitesinin korunmasını sağlamaktadır. 
West Nutrition markamız bünyesinde Protein ve karbonhidrat tozları, Bcaa, Kreatin, Glutamin ve Arjinin ürünleri ile kilo kontrol ürünleri dahil 45 çeşitten oluşan ürün yelpazesi bulunmaktadır. Sporcuların ihtiyaç duyduğu ürünleri geliştirerek emin ve kaliteli içeriklerle yeni ürünleri gelecek zamanlar içerisinde piyasaya sunmayı hedeflemekteyiz.


Anasayfa
Kategoriler
Sepet
WhatsApp
Profil
  1. Ana Sayfa
  2. Kalite